Aprílové pracovní činnosti

Ahoj všichni tvořivci!

Dnešní zadání úkolu do pracovních činností jsem si pro Vás připravila na video – čímž bych MOC chtěla poděkovat panu uč. Michalovi za velkou pomoc při přípravě. 

Pokud se do práce pustíte, požádejte možná rodiče o odborný dozor, ať si neublížíte. Všimněte si, že jsem pracovala u nás na dvoruku, nikoliv v obýváku! Zkuste tedy pracovat jako já a buďte na sebe opatrní.

K tomuto úkolu se budou týkat také otázky:

1) Kteří čeští sportovci dosáhli na olympijské medaile ve sportu, který uvidíte na videu?

2) Zkuste zapátrat na webu a zjistit i o jaké medaile šlo, jaký byl jejich sportovní výkon a jestli náhodou nedržíme světový rekord!

Odpovědi mi můžete napsat do mailu nebo si je zapište do sešitu Čj, Ma … tam, kde máte místo. 🙂

Pokud někomu rodiče splění tohoto úkolu nedovolí, tak požádám nesportovce, aby se stali tento týden kuchtíky a místo mého úkolu něco uvařili, upekli a poslali foto + recept!

 

POSLEDNÍ VZKAZ: Ti co mají nainstalovaný v mobilu WhatsApp, se každý pátek v čase 8.30 – 11. 30 h mohou se mnou či panem učitelem spojit na videohovoru. Můžeme dát řeč, můžeme se vidět a jelikož už budete mít splněny úkoly na daný týden, můžeme spolu prokonzultovat, čemu jste nerozuměli, s čím Vám máme pomoci. Telefonní číslo na mě či p. uč. Michala máte. možná bude dobré ve čtvrtek napsat sms, v kolik hodin byste volali, ať nemáme obsazenou linku už někým jiným. 

Papá a pište, volejte, chatujte! Když se u práce vyfotíte, můžeme si přidat fotky do naší třídní galerie…:-) pokud rodiče dovoli!!!

Vaše p. uč. Denisa

 


h