Covid-19 info od 17.1.

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se nám onemocnění SARS-Cov19 úspěšně zabydlelo v naší škole, zde jsou nejdůležitější informace:

Od 17. ledna budeme testovat 1x týdně vždy v pondělí, pokud dojde k zachycení pozitivního žáka, budeme informovat zákonné zástupce a žák se výuky nezúčastní. Jelikož jeho spolužáci s ním nebyli v kontaktu uplynulých dvou dní (byl víkend), ostatní negativně testovaní odcházejí do tříd na výuku. Pokud v pondělí bude žák chybět, bude otestován v den návratu do školy. 

Chceme Vás však s tímto požádat, pokud by Vaše dítě během dalších dní mělo jakékoliv příznaky onemocnění – rýma, suchý kašel, zažívací problémy, teplota… apod., udělejte si doma test a informujte vedení školy o jeho výsledku. Protože pokud doma ve středu otestujete své dítě s pozitivním výsledkem, musíme informovat KHS a třídě bude nařízena pětidenní karanténa. V tom případě přecházíme na on-line výuku a my budeme potřebovat čas, abychom informovali rodiče těchto žáků. Pokud doma bude více než 50% žáků třídy, opět přecházíme na on-line výuku a nepřítomní žáci se vzdělávají společně se svou třídou.

Děkujeme za součinnost a přejeme nám všem hodně zdraví!