Májové setkání všech generací

Po dlouhé době, kdy jsme museli omezit vzájemné setkávání kvůli covidu, jsme letos na jaře mohli konečně vydechnout a otevřít školu. Uspořádali jsme tedy májové setkání se seniory. A vydařilo se. V neděli 22. května se školní tělocvična proměnila v divadelní a hudební sál, který zaplnili diváci všech generací. Zhlédli představení dětí ze školky i ze školy. A na konci nás odměnili potleskem. Děkujeme! Po představení následovalo přátelské posezení v jídelně s klábosením a buchtou.

Fotoalbum zde: https://photos.app.goo.gl/spTQU4cDEtUCKdjW7

Zde je odkaz na všechny fotky, které pořídil pan Mlejnek, za což mu velice děkujeme: http://www.uschovna.cz/zasilka/YLN3SIDTW7U2YK89-ENP

A tohle jsou pocity páťáků:

Honza píše: Divadlo pro seniory začalo stresem možná jen pro mě, ale nemyslím si. První vystupovala školka a potom škola my s 4 a 5 třídou jsme vystupovali pohádku o vodníkovi bylo to celkem dobré, ale měl jsem stres když se blížilo že něco budu říkat před mnoha lidí. A ještě jsme zpívali anglické písničky první se jmenovala All Together Now a druhá Yellow Submarine. Školka měla 3 vystoupení a nato že  jsou malí tak to bylo super.

Marek píše: Divadlo pro seniory začalo velkým stresem pro všechny. Děti si sedly úplně dopředu, protože když šly vystupovat tak ať nechodí zezadu. Babičky a dědečci si začali sedat na židle a rodiče od dětí stály na kraji, aby nechaly si sednout na židle seniory. První vystoupení měli školčátka a musím říct měli to skvělé. 1, 2 a 3 třída měla dvě vystoupení dohromady , protože někteří byly nemocní. Potom 3, 4 a 5 třída zpívala dvě anglické písničky který se jmenovali 1. All Together 2. Yellow submarine . A nakonec vystupovala 4 a 5  třída Vodníka. Na konci se rozdaly  dárky  a potom si senioři mohli prohlédnout celou školu.

Šárka píše:

Divadlo pro seniory začalo velkým stresem pro všechny. Jako první vystupovaly děti ze školky potom předškoláci pak vystoupily děti z 1,2,3 třídy s divadlem Boudo budko, po nich šli ještě tři  druháci s vystoupením o zraněném mravenečkovi a potom vystoupila 4 a 5 třída s dvěma anglickými písničkami all together now neboli všichni dohromady a yellow submarine neboli žlutá ponorka. Po zpěvu 4 a 5 měli další vystoupení divadlo o vodníkovi úplně na konec se rozdaly dárky.

Miky píše: Divadlo pro seniory. Začalo velkým stresem jak pro mě tak i pro ostatní. Ale my jsme si zvykli i přesto když tam bylo mnoho lidí, a nakonec si to užili. No ale začneme od začátku první vystoupila školka a ta měla dohromady tři pohádkové představení.  Potom nastoupili první, druhá a třetí třída ti měli pohádku o Mravenečkovi a ještě předtím vystoupila Nella Krejčí která hrála na flétnu písničku princezny ze mlejna. A potom vystoupila čtvrtá a pátá třída se zpěvem anglických písniček. A to nejlepší nakonec představení o Vodníkovi. Ale úplně nakonec se rozdaly dárky a to je konec zas někdy příště.         

Tak zase někdy příště!

Michal Dušík