Třídní schůzka – výcuc

Výcuc“ z třídní schůzky

Dne 5. 3. se konala třídní schůzka rodičů, kde byli seznámeni s akcemi do konce školního roku, projednávali jsme používání mobilů během přestávek a nejdůležitějším bodem byla školní zahrada. Zde jsou krátké informace.

 1. Dne 29. 3. začíná plavecká výuka žáků 2. a 3. ročníku. Jezdíme do Bzence, děti plavou v čase 11.20 – 12.50. Návrat domů kolem 14 hod, nebudou obědvat ve škole!
 2. Školní výlet do Kralic a na zámek Budišov dne 5. června. Vlastní bus.
 3. Slavnost vypouštění ježků na Boršovských lúkách. Žáci 1. – 3. ročníku, v prvním dubnovém týdnu. Termín bude upřesněn.
 4. Majolika – keramika. Malý výlet žáků 4. a 5. ročníku vlakem do Uherského Hradiště 26. dubna.
 5. Máme kroužek ukulele. Vede Eva Rohleder, vždy ve středu od 14 h.
 6. Nemocné děti do školy nepatří!!! Zkontrolujte vlasy, pokud najdete vši, okamžitě oznamte do školy.
 7. Začíná jaro, ŠD bude chodit na zahradu, děti potřebují převlečení, aby si hraní užily a nemusely dávat pozor na nové růžové střevíčky!
 8. Omluvenky do ŠD pouze v písemné podobě – buď v deníčku nebo na web školy – sekce omluvenky. Telefonická omluva během dopoledne nebude akceptována.
 9. První výstupy z dotazníku.
 10. Příloha školního řádu o mobilech. Škola neručí za případné poškození mobilů, žáci pokud je mají, musejí je mít uloženy v aktovce a o přestávkách je nepoužívají.
 11. Brigády na školní zahradě – termín vždy v sobotu 6. a 13. dubna od 9 h. Občerstvení zajištěno, krumpáče, motyky a dobrou náladu s sebou.

Děkujeme. Případné dotazy na mail nebo se za námi zastavte osobně. 