ZŠ a MŠ, Lovčice

Vítejte u nás!

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy v Lovčicích.

Pokud jste u nás poprvé, určitě si přečtěte informace o naší škole a školce v sekci O nás. Poté se můžete vydat na virtuální prohlídku (fotogalerie v sekcích ŠkolaŠkolka a Družina.) V těchto sekcích naleznete i podrobné informace o činnosti školy, školky a družiny. Veškeré kontaktní informace naleznete v sekci Kontakt.


Už jste tady jako doma? Pak vás bude jistě zajímat, co nového se ve škole a školce děje. Tyto informace naleznete v jedné z rubrik přístupných z nabídky v pravém sloupci pod nadpisem KAŽDODENNÍ CVRKOT.

Rubrika Co je nového – slovem i na fotkách obsahuje příspěvky o akcích, kterých se žáci i učitelé zúčastnili. V těchto příspěvcích naleznete i odkazy na fotogalerie.

Rubrika Důležitá sdělení přináší zprávy úředního charakteru. Budou zde příspěvky např. o chystaných třídních schůzkách, zápisu žáků do první třídy apod.

Rubrika Jídelníček. Její název mluví sám za sebe. Mňam.

Rubrika Úkoly přináší informace o učivu, domácí úkoly a vzkazy pro zdravé děti i marody.

Potřebujete omluvit své dítě z vyučování nebo nám chcete něco vzkázat? Použijte kontaktní formulář na stránce Omluvenky a zprávy pro nás. Tu naleznete pod záložkou Kontakt. Další možností, jak nám sdělit Váš názor, je přidání komentáře ke konkrétnímu příspěvku.

Sekce Kontakt obsahuje i zajímavou možnost pro komunikaci rodičů s dalšími rodiči. Stránka Burza umožňuje nabídnout použité oblečení a sportovní náčiní ostatním rodičům a jejich dětem.


_DSC2673